Bonusurile ne motivează atunci când lucrăm la un studio de videochat și, mai mult decât atât, arată că angajatorul apreciază munca noastră, dedicarea, ne răsplătește eforturile și este atent la nevoile noastre. Pe lângă o serie mare de avantaje, unele despre chiar am vorbit – cum ar fi ședințele foto sau accesoriile de calitate, primești bonusuri videochat în funcție de performanțele tale. Astfel, dacă lucrezi șase ture într-o săptămână, primești bonus de 10% pentru tura respectivă, în plus. Poți face asta când ai un weekend liber, în vacanța de la facultate, când iubitul tău nu este în oraș sau oricând ai timp să lucrezi o zi în plus. De asemenea, alegem periodic și cel mai serios model. Ce înseamnă seriozitatea? Nu ți-ai schimbat turele, ai respectat cu strictețe regulamentul intern etc. Vei primi un voucher la un salon de înfrumusețare, ca răsplată pentru implicarea ta. În fiecare săptămână, alegem prin tragere la sorți o zi. Modelul care a avut cele mai bune performanțe în ziua respectivă primește un bonus videochat de 25 dolari. De asemenea, dacă lucrezi la noi și le recomanzi și prietenolor tale să vină în echipă, avem noi bonusuri: 150 dolari pentru primul model angajat, 200 pentru al doilea, 250 pentru al treilea șamd. Răsplătim și loialitatea prin bonusuri videochat atractive: astfel, dacă ești în echipa noastră de 6 luni primești 2% în plus la salariu, pentru un an 3%, pentru trei ani 5% iar pentru peste cinci ani 10%. Mai mult decât atât, avem premii periodice pentru modelele noastre (cum ar fi telefoane, tablete, vouchere la saloane de înfrumusețare etc) și bonusuri suplimentare sau tot felul de alte surprize pe care te așteptăm să le descoperi dacă vrei să intri în echipa noastră.