Mare atentie cand alegi studioul de videochat! Prin specificul domeniului, activitatea de videochat ridica, in continuare, multe semne de intrebare pentru majoritatea potentialelor modele.

Ofertele de angajare ale studiourilor de videochat sunt extrem de atragatoare si totodata, inselatoare. Atunci cand te decizi sa iti dezvolti tehnicile de seductie, caracterul si personalitatea, practicand videochat, trebuie sa stii sa alegi studioul potrivit in care sa faci asta.

Industria videochat-ului este una dintre cele mai controversate industrii. Pana la o intalnire cu echipa noastra, care iti va raspunde prompt curiozitatilor, vom incerca sa iti conturam o imagine de ansamblu despre cum sa recunosti un studio videochat profesionist, asa cum este si Art Studio:

Studioul isi desfasoara activitatea intr-un cadru legal

Atunci cand te vei angaja la Art Studio, vei semna un contract in doua exemplare si vei primi unul pe loc. In prima zi de training, vei primi regulile de lucru. Atunci cand vei primi banii de la studio, vei semna un act aditional in care vei gasi mentionata suma incasata de la fiecare site, totalul, comisionul tau.

Totodata, in act se vor regasi mentionate taxele si impozitele virate catre bugetul de stat (CAS, CASS, impozit pe venit) si suma finala. Apoi, totul se vireaza in contul tau, deschis la orice banca din tara dorita. Legalitatea si transparenta companiei se poate face consultand in orice moment istoricul veniturilor si taxelor platite pe site-ul ANAF. Modelele de videochat care lucreaza pentru Art Studio se bucura, de asemenea, de asigurare medicala, contributie la pensie (CAS) si sistemul de asigurari de stat (CASS).

Studiourile neprofesioniste nu iti ofera un contract sau amana incheierea acestuia dupa o ‘’perioada de proba’’, ori nu iti pun la dispozitie un exemplar.

Alegand sa lucrezi la noi, nu doar ca iti vei incasa la timp veniturile, ci toate incasarile studioului vor fi transparente!

Siguranta si confidentialitate garantate!

Intr-o industrie ca videochat-ul, de cele mai multe ori se pune pret pe intimitate. Increderea reciproca si siguranta reprezinta cel mai important aspect atunci cand vine vorba de o intimitate autentica. Noi am ales sa iti garantam confidentialitatea si siguranta in toate ariile de lucru, printr-un contract analizat si acceptat de ambele parti. La noi, toate conexiunile sunt complet securizate, astfel incat tu sa iti poti desfasura activitatea fara teama de a fi descoperita de persoane cunoscute.

Fie ca este vorba despre confidentialitatea datelor, a imaginii ori a informatiilor, Art Studio respecta confidentialitatea. Accesul din tara a site-urilor de videochat cu care colaboram este strict restrictionat, iar datele personale si fotografiile modelelor noastre din cadrul sedintelor foto sunt stocate pe un server extrem de bine protejat.

Daca ai auzit ca studioul la care ai vrea sa lucrezi ar avea antecedente legate de identitate, stai departe de el. Altfel, risti sa iti fie divulgate datele personale si lumea sa afle ca practici o astfel de meserie. Ia in considerare doar studiourile care colaboreaza cu platforme interzise in Romania, iar siguranta si confidentialitatea iti sunt garantate.

Mediu de lucru sigur si prietenos

Studioul in care iti vei desfasura activitatea trebuie sa iti garanteze un mediu placut, in care te poti dezvolta. Echipa noastra are o vasta experienta in domeniu, astfel ca, de-a lungul timpului, s-a bucurat de recunoastere atat din partea industriei, cat si din partea modelelor. Mediul creat de Art Studio te va incuraja sa iti descoperi propriul stil si sa te simti cat mai confortabil.

Un studio profesionist iti ofera o camera separata unde sa iti desfasori activitatea de model videochat, design-ul incaperii fiind special creat sa te stimuleze si sa te incurajeze sa performezi. In camerele Art Studio vei gasi calculoatoare si camere video de ultima generatie si un personal tehnic extrem de calificat, care sa iti ofere asistenta non stop.

Echipa studioului nostru de videochat reprezinta o parte esentiala a strategiei noastre de lucru. Lucrand impreuna, vom reusi sa construim, zi de zi, un mediu placut, cu o atmosfera calda si prietenoasa, un loc in care iti sunt apreciate ideile, iar ambianta este pe gustul tau.

Evita studiourile de videochat cu un personal mereu crispat, neprietenos, care nu iti acorda respectul si atentia cuvenite, si nu este deschis unor conversatii calme sau placute. Acorda atentie procesului de selectie a studioului de videochat cu care vei lucra, vezi cu ochii tai cum arata spatiul si discuta cu celelalte modele.

Cursuri gratuite de training profesionist

Atat in viata de zi cu zi, dar mai ales in videochat, este important sa fii atenta la tinuta vestimentara, make-up si coafura, precum si la limbajul non-verbal. Cu ajutorul trainerilor nostri vei avea parte de o imagine cat mai buna.

Daca te afli in dificultate cu privire la tinutele necesare sesiunilor de videochat, iti vom pune la dispozitie, gratuit, outfit-urile necesare pentru a te face remarcata in mediul online. Doar asa iti vei putea descoperi stilul personal si fideliza un numar mai mare de admiratori.

Trafic mare garantat

Cauta intotdeauna studiourile care se concentreaza pe nevoile modelului. Noi ne respectam obligatiile fata de angajatii si colaboratorii nostri. Succesul nostru depinde de succesul tau!

Avem in spate o echipa de marketing ce asigura tuturor modelelor din acest studio de videochat trafic dedicat. In acest mod, ele vor avea intotdeauna membrii in camera de chat, pentru a socializa si a castiga cat mai multi bani, intr-un timp cat mai scurt.